قرنطینه یا قَرَنطین به معنی محــــــــــــــــــــــــــدود کردن اجباری به منظور جلوگیری از فراگیر شدن بیماری یا عامل خطرساز است.
خاستگاه واژه ی قرنطینه به ونیز باز می‌گردد ریشه واژه قرنطینه از ایتالیایی Quarantina یا Quaranta giorni گرفته شده و به معنی دوره ی چهل روزه است.
با مطالعه و بررسی تاریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخچه آمـــــــــــــــــوزش مجازی به این موضـــــــــــــــــــــــــــــــــــوع خواهیم رسید که دانشـــــــــــــــــــــــــــــگاه مجازی Virtual University از دانشگاه واقعی مجزا نمی باشند.
برای حل مشکل عقب ماندگی تحصیلی در این ایام، شما می توانید آموزش مجازی را جایگزین نمایید.

برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و آنلاین

موسسه فرداد دانش با آموزش مجازی زبان ایتالیایی، فرصتی بی نظیر برای علاقه مندان تحصیل در دانشگاه های معتبر ایتالیا فراهم کرده است.
آموزش ها طبق چارچوب استاندارد سطح بندی زبان های خارجی اتحادیه اروپا می باشد.
آموزش ها از طریق ارتباط مستقیم دانشجو با دانشگاه و اساتید دانــــــــــــــشگاه‌های ایتالیا همراه با ارائه مدرک رسمی و بین المللی مهارت زبان ایتالیایی می باشد.
لازم به ذکر است که برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و آنلاین است.

در نهایت پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر ایتالیا می‌باشد ؛ که آغاز راهی روشن برای دانشـــــــــجویان فرداد دانش است.
مؤسسه علمی فرداد دانش برای مشاوره رایگان جهت ثبت نام در دوره های مذکور و راهــــــنــــــــــــــمایی های مهاجرت تحصیلی در این شرایط کنونی کنار شماست.

از صفر تا صد کنار شما هستیم