اعزام دانشجو به خارج از کشور

موسسه علمی فرداد دانش پاسارگاد ارائه دهنده خدمات مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه های اروپا به دانش آموزان و دانشجویان مستعد و علاقمند به پبشرفت تحصیلی و ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه های بین المللی می باشد .

مجموعه فرداددانش پاسارگاد یکی از معتبرترین مراکز در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد؛

یکی از خدمات مجموعه فرداد دانش پاسارگاد، اعزام دانشجو به  روسیه ، اسپانیا،  ایتالیا ،کانادا، لهستان، آلمان، بلاروس، صربستان، لیتوانی و … در رشته های مختلف به خصوص تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ،داروسازی ،  ژنتیک ، مهندسی و رشته های فنی و هنر می باشد  .

برای اطلاع از مراحل مهاجرت تحصیلی و اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل خارج از کشور و اخذ بورسیه های تحصیلی ، و مشاوره رایگان تحصیل در خارج از کشور

 با ما در ارتباط باشید .

معتبرترین موسسه اعزام دانشجو - فرداد دانش پاسارگاد

هدف از اعزام دانشجو به خارج از کشور چیست؟

اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور و پذیرش تحصیلی از طرف کشورهای خارجی  ، به دلایل مختلفی انجام می شود.

یکی از اهداف کشور مبدا به عنوان کشور اعزام کننده دانشجو، بهبود سطح علمی و تخصصی دانشجویان ، گسترش فرصتهای شغلی تخصصی و به روزرسانی گردش اطلاعات دانشجویان  و ایجاد فرصت های مطالعاتی می باشد.

هدف دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور

امروزه تحصیل بین المللی ، و بهره مندی از کیفیت بالای تحصیلی و آموزشی در مقاطع مختلف مورد توجه خانواده ها و دانشجویان می باشد. تحصیل در کشورهای پیشرفته و مدرن ، با ساختار آموزشی رشد یافته ، بسیاری از خانواده ها را برای برنامه ریزی تحصیلی فرزندان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ، ترغیب می کند.

همه دانشجویان در رشته های تحصیلی مختلف ، برای پیشرفت و رشد تحصیلی ، برنامه هایی درسر دارند ، دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در خارج از کشور هستند ، دلایل متفاوتی برای این تصمیم مهم و مسیر متفاوت درنظر دارند .

در ادامه به دلایل و مزایای اعزام دانشجو به خارج از کشور می پردازیم :

آشنایی با فرهنگ جدید

شاید یکی از مهمترین مزایای تحصیل در خارج، ارتباط و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور دیگر به صورت عمیق است.

اینکه شما در یک کشور اروپایی یا آسیایی تحصیل کنید ، هرکدام تجربه ها و چالش های متفاوتی برای شما خواهد داشت و آشنایی با سبک زندگی و تفکر کشورهای مختلف ، تاثیر بسیارزیاد و ارزشمندی در شکل گیری گستردگی اهداف و سبک زندگی شما خواهد داشت.

یادگیری زبان خارجی

یادگیری زبان های بین المللی مانند انگلیسی یا فرانسه و علاوه برآن یادگیری زبان کشور مقصد ( برای مثال اسپانیا )  و تسلط برآن ، یکی از مزیت های بسیار کاربردی تحصیل در خارج از کشور می باشد که در رشد و موفقیت و آینده شما بسیار تاثیرگذار است .

ارتقاء سطح تحصیلی و معلومات دانشجویان

بهبود سطح علمی و تخصصی دانشجویان خارج از کشور، وبرخورداری از سطح بالای آموزشی و تحقیقاتی و امکان استفاده از تجهیزات به روز و منابع آنها، دانش و مهارت دانشجو را از  سایر هم دوره های خود، متفاوت می کند.

همچنین شرکت در برنامه های بین المللی، سمینارها، کنفرانسها و پروژه های بین المللی، فرصت همکاری و گفتگو با اساتید و سایر دانشجویان برجسته را فراهم می کند.

از دیگر مزایای اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور، موارد زیر را می توان نام برد :

 • امکان استفاده از بورس تحصیلی
 • امکان مهاجرت و اخذ  اقامت دائم کشوری دیگر
 • تاثیرات مثبت در شغل آینده دانشجو
 • تقویت روابط اجتماعی
 • اوقات فراغت با کیفیت
 • تقویت استقلال مالی و شخصیتی
 • بالا رفتن اعتماد به نفس
 • خارج شدن از منطقه آسایش
 • دیدگاهی متفاوت برای ادامه زندگی
 • و …

کشور مقصد به عنوان پذیرنده دانشجو :

یکی از مهمترین اهداف کشورهای پذیرنده دانشجو ، و در اختیار قراردادن بستر دانشگاهی و امکانات پیشرفته به دانشجویان خارجی ، تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز آن کشور است .

دانشجویانی که در کشورهای دیگر تحصیل میکنند، معمولا با فرهنگ، زبان، سیستم آموزشی و شرایط اجتماعی آن کشور آشنا میشوند و میتوانند پس از فارغ التحصیلی، به عنوان پلی بین دو کشور عمل کنند.

با این حال ، بسیاری از دانشجویان ممکن است پس از تحصیل در خارج، به کشور خود بازگردند و دانش و تجربه خود را در خدمت به جامعه خود، به کار بگیرند.

از دیگر دلایل کشور ها برای پذیرش دانشجو موارد زیر را می توان نام برد :

 • درآمد زایی برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی
 • تقویت روابط اجتماعی و بین المللی
 • تامین نیروی کار جوان و با کیفیت
 • کاهش هزینه های تربیت نیروی تحصیل کرده

 

در صورتی که به پیشرفت تحصیلی خود بها می دهید و برنامه صحیح و منظمی برای آینده خود دارید، همکاران ما در مجموعه فرداددانش پاسارگاد، آماده ارائه مشاوره های تخصصی و تکمیلی برای تعیین مسیر تحصیلی شما در خارج از کشور می باشند .

با ما تماس بگیرید .

مجموعه فرداددانش پاسارگاد یکی از مراکز معتبر در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای مختلف، و اخذ پذیرش تحصیلی در رشته های برتر،به خصوص انجام خدمات پذیرش تحصیلی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، ژنتیک، مهندسی و رشته های فنی و هنر می باشد .

معرفی دانشگاه مالاگا اسپانیا

تحصیل در دانشگاه مالاگا اسپانیا | مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

دانشگاه مالاگا اسپانیا (Universidad de Málaga یا UMA) یکی از بهترین دانشگاه های دولتی اسپانیا و جزء 30 دانشگاه برتر و ارزان اسپانیا است. این دانشگاه در شهر مالاگا، در جنوب اسپانیا قرار دارد و زمان تاسیس در سال 1972 تنها دارای دانشکده اقتصاد و بازرگانی و دانشکده پزشکی بود.

ادامه ...
مزایای تحصیل داروسازی در اسپانیا

شرايط و مزاياي تحصيل داروسازي در اسپانيا 2024 ( + اپلاي داروسازي اسپانيا)

اگر به دنبال تحصیل داروسازی در اسپانیا هستید، شاید بدانید که این رشته یکی از پرطرفدارترین و باکیفیت ترین رشته ها بین دانشجویان بین المللی برای تحصیل در اسپانیا می باشد. هزینه های پایین زندگی و تحصیل در اسپانیا باعث شده است که تحصیل داروسازی در اسپانیا مانند تحصیل پزشکی

ادامه ...
لیست بهترین دانشگاه های دولتی اسپانیا

آخرین لیست بهترین دانشگاه های معتبر و دولتی اسپانیا : + شرایط و مزایای تحصیل در دانشگاه های دولتی اسپانیا

اگر به دنبال تحصیل در خارج از کشور و در یک کشور زیبا و با فرهنگی غنی هستید، شاید اسپانیا گزینه مناسبی برای مهاجرت تحصیلی شما باشد. اسپانیا دارای دانشگاه های دولتی با کیفیت و ارزان قیمت است که در رشته های مختلف به شما خدمات آموزشی می دهند. این

ادامه ...
صفر تا صد تحصیل مهندسی برق در اسپانیا ۲۰۲۳ - ۲۰۲۴

صفر تا صد تحصیل رشته مهندسی برق در اسپانیا

برخی از شغل های پردرآمد در سراسر جهان مرتبط به رشته های مهندسی همچون، مهندسی برق و عمران می باشد.  یکی از کشورهای پرطرفدار برای تحصیل رشته های مهندسی، کشور اسپانیا ست. تحصیل رشته برق در اسپانیا یکی از رشته های پرطرفدار برای تحصیل مهندسی در خارج از کشور است

ادامه ...
معرفی دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا اسپانیا

معرفی دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا اسپانیا 2024 (معرفی و بورسیه)

دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا اسپانیا (Universitat Politècnica de Catalunya) یا UPC، یک موسسه دولتی تحقیقاتی و آموزش عالی در زمینه های مهندسی، معماری، علوم و فناوری و یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در اروپا و یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اسپانیا است.  هر ساله بیش

ادامه ...
راهنمای جامع مهاجرت کاری به بلاروس

راهنمای جامع مهاجرت کاری و شغلی به بلاروس

کشورهای اروپای شرقی فرصت های زیادی را برای مهاجران و شرکت های بین المللی ارائه می دهند و بلاروس نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله راهنمای جامع مهاجرت کاری و شغلی به بلاروس را به شما عزیزان ارائه دهیم. بر اساس گزارش

ادامه ...