Search
Close this search box.

اعزام دانشجو به خارج از کشور

موسسه علمی فرداد دانش پاسارگاد ارائه دهنده خدمات مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه های اروپا به دانش آموزان و دانشجویان مستعد و علاقمند به پبشرفت تحصیلی و ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه های بین المللی می باشد .

مجموعه فرداددانش پاسارگاد یکی از معتبرترین مراکز در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد؛

یکی از خدمات مجموعه فرداد دانش پاسارگاد، اعزام دانشجو به  روسیه ، اسپانیا،  ایتالیا ،کانادا، لهستان، آلمان، بلاروس، صربستان، لیتوانی و … در رشته های مختلف به خصوص تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ،داروسازی ،  ژنتیک ، مهندسی و رشته های فنی و هنر می باشد  .

برای اطلاع از مراحل مهاجرت تحصیلی و اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل خارج از کشور و اخذ بورسیه های تحصیلی ، و مشاوره رایگان تحصیل در خارج از کشور

 با ما در ارتباط باشید .

معتبرترین موسسه اعزام دانشجو - فرداد دانش پاسارگاد

هدف از اعزام دانشجو به خارج از کشور چیست؟

اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور و پذیرش تحصیلی از طرف کشورهای خارجی  ، به دلایل مختلفی انجام می شود.

یکی از اهداف کشور مبدا به عنوان کشور اعزام کننده دانشجو، بهبود سطح علمی و تخصصی دانشجویان ، گسترش فرصتهای شغلی تخصصی و به روزرسانی گردش اطلاعات دانشجویان  و ایجاد فرصت های مطالعاتی می باشد.

هدف دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور

امروزه تحصیل بین المللی ، و بهره مندی از کیفیت بالای تحصیلی و آموزشی در مقاطع مختلف مورد توجه خانواده ها و دانشجویان می باشد. تحصیل در کشورهای پیشرفته و مدرن ، با ساختار آموزشی رشد یافته ، بسیاری از خانواده ها را برای برنامه ریزی تحصیلی فرزندان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ، ترغیب می کند.

همه دانشجویان در رشته های تحصیلی مختلف ، برای پیشرفت و رشد تحصیلی ، برنامه هایی درسر دارند ، دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در خارج از کشور هستند ، دلایل متفاوتی برای این تصمیم مهم و مسیر متفاوت درنظر دارند .

در ادامه به دلایل و مزایای اعزام دانشجو به خارج از کشور می پردازیم :

آشنایی با فرهنگ جدید

شاید یکی از مهمترین مزایای تحصیل در خارج، ارتباط و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور دیگر به صورت عمیق است.

اینکه شما در یک کشور اروپایی یا آسیایی تحصیل کنید ، هرکدام تجربه ها و چالش های متفاوتی برای شما خواهد داشت و آشنایی با سبک زندگی و تفکر کشورهای مختلف ، تاثیر بسیارزیاد و ارزشمندی در شکل گیری گستردگی اهداف و سبک زندگی شما خواهد داشت.

یادگیری زبان خارجی

یادگیری زبان های بین المللی مانند انگلیسی یا فرانسه و علاوه برآن یادگیری زبان کشور مقصد ( برای مثال اسپانیا )  و تسلط برآن ، یکی از مزیت های بسیار کاربردی تحصیل در خارج از کشور می باشد که در رشد و موفقیت و آینده شما بسیار تاثیرگذار است .

ارتقاء سطح تحصیلی و معلومات دانشجویان

بهبود سطح علمی و تخصصی دانشجویان خارج از کشور، وبرخورداری از سطح بالای آموزشی و تحقیقاتی و امکان استفاده از تجهیزات به روز و منابع آنها، دانش و مهارت دانشجو را از  سایر هم دوره های خود، متفاوت می کند.

همچنین شرکت در برنامه های بین المللی، سمینارها، کنفرانسها و پروژه های بین المللی، فرصت همکاری و گفتگو با اساتید و سایر دانشجویان برجسته را فراهم می کند.

از دیگر مزایای اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور، موارد زیر را می توان نام برد :

 • امکان استفاده از بورس تحصیلی
 • امکان مهاجرت و اخذ  اقامت دائم کشوری دیگر
 • تاثیرات مثبت در شغل آینده دانشجو
 • تقویت روابط اجتماعی
 • اوقات فراغت با کیفیت
 • تقویت استقلال مالی و شخصیتی
 • بالا رفتن اعتماد به نفس
 • خارج شدن از منطقه آسایش
 • دیدگاهی متفاوت برای ادامه زندگی
 • و …

کشور مقصد به عنوان پذیرنده دانشجو :

یکی از مهمترین اهداف کشورهای پذیرنده دانشجو ، و در اختیار قراردادن بستر دانشگاهی و امکانات پیشرفته به دانشجویان خارجی ، تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز آن کشور است .

دانشجویانی که در کشورهای دیگر تحصیل میکنند، معمولا با فرهنگ، زبان، سیستم آموزشی و شرایط اجتماعی آن کشور آشنا میشوند و میتوانند پس از فارغ التحصیلی، به عنوان پلی بین دو کشور عمل کنند.

با این حال ، بسیاری از دانشجویان ممکن است پس از تحصیل در خارج، به کشور خود بازگردند و دانش و تجربه خود را در خدمت به جامعه خود، به کار بگیرند.

از دیگر دلایل کشور ها برای پذیرش دانشجو موارد زیر را می توان نام برد :

 • درآمد زایی برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی
 • تقویت روابط اجتماعی و بین المللی
 • تامین نیروی کار جوان و با کیفیت
 • کاهش هزینه های تربیت نیروی تحصیل کرده

 

در صورتی که به پیشرفت تحصیلی خود بها می دهید و برنامه صحیح و منظمی برای آینده خود دارید، همکاران ما در مجموعه فرداددانش پاسارگاد، آماده ارائه مشاوره های تخصصی و تکمیلی برای تعیین مسیر تحصیلی شما در خارج از کشور می باشند .

با ما تماس بگیرید .

مجموعه فرداددانش پاسارگاد یکی از مراکز معتبر در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای مختلف، و اخذ پذیرش تحصیلی در رشته های برتر،به خصوص انجام خدمات پذیرش تحصیلی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، ژنتیک، مهندسی و رشته های فنی و هنر می باشد .

انواع بورسیه های فول فاند آلمان

بورسیه های فول فاند آلمان

تحصیل در آلمان یکی از بهترین گزینه های ممکن برای تحصیل در خارج از کشور است. این کشور با ارائه تحصیل رایگان، داشتن دانشگاه های برتر، جذب بالای نیروی کار از دانشگاه ها، سطح رفاه اجتماعی بالا و اقتصاد پویا، همیشه یکی از 5 کشور برتر جهان برای مهاجرت تحصیلی

ادامه ...
بورسیه های تحصیلی آلمان

بورسیه های تحصیلی آلمان 2024

دلایل زیادی وجود دارد که دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی، آلمان را انتخاب می کنند. این کشور، خانه برخی از برترین دانشگاه های جهان و بزرگترین کمپانی های جهان است و به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های صنعتی جهان شناخته می شود. از سال 2014، تحصیل در دانشگاه های

ادامه ...
برترین و معتبرترین دانشگاه های جهان

بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان در سال 2024

بهترین دانشگاه های جهان در سال 2024 توسط سه سیستم برتر رتبه بندی جهان، یعنی سیستم QS، Shanghai و THE معرفی شده اند. اگر قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید و نمی دانید باید برای کدام دانشگاه اپلای کنید، آشنایی با لیست معتبرترین دانشگاه های جهان می تواند

ادامه ...
ویزای تحصیلی ، بهترین و کم هزینه ترین روش مهاجرت

ویزای تحصیلی ، بهترین و کم هزینه ترین روش مهاجرت

ویزای تحصیلی یا ویزا دانشجویی یکی از روش های سریع و ارزان رسیدن به اهداف علمی و اقتصادی است. اما انتخاب بهترین روش برای مهاجرت همیشه تصمیمی سریع و آسان نیست و می تواند کاری بسیار سخت و پیچیده باشد. در این مقاله قصد داریم مهاجرت تحصیلی و را با

ادامه ...
لیست بهترین دانشگاه های داروسازی روسیه

لیست بهترین دانشگاه های داروسازی روسیه 2024

دانشجویانی که به دنبال تحصیل رشته داروسازی هستند، در دانشگاه های برتر داروسازی روسیه، مسیر تحصیلی آسان، باکیفیت و مقرون به صرفه را پیش رو خواهند داشت. مهاجرت تحصیلی به روسیه به دلیل مزایای متعددی که دارد، مورد توجه بسیاری از دانشجویان ایرانی قرار گرفته است. مزایایی مانند دانشگاه های

ادامه ...
لیست بهترین دانشگاه های روسیه مورد تایید وزارت بهداشت ایران

لیست بهترین دانشگاه های روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2024

اگر به فکر تحصیل در خارج از کشور، بصورت خاص تحصیل در روسیه هستید، به احتمال زیاد اسم لیست بهترین دانشگاه های روسیه مورد تایید وزارت بهداشت را شنیده اید. این لیست شکل گرفته از برترین دانشگاه های پزشکی این کشور برای تحصیل رشته های گروه پزشکی در روسیه است

ادامه ...
پیمایش به بالا