Search
Close this search box.

دانشگاه ها و مراکز آموزشی روسیه

 

تحصیل در دانشگاه های روسیه در تمامی رشته های پزشکی و غیر پزشکی امکان پذیر می باشد. دانشگاه های روسیه دررشته های ریاضی، فیزیک، شیمی، مهندسی، هوافضا ، نانو تکنولوژی و موسیقی و هنر برای ادامه تحصیل از سرا سر دنیا دانشجو می پذیرد.

سالانه بیش از هزاران دانشجو با اخذ ویزا دانشجویی و با هدف ادامه تحصیل در دانشگاه های روسیه، به این کشور مهاجرت می کنند. امروزه تحصیل در دانشگاه های روسیه با هزینه پایین تر نسبت به سایر دانشگاه ها در کشور های دیگرباعث شده افراد بسیاری با هدف ادامه تحصیل و اعزام دانشجو به این کشور سفر می کنند. شما می توانید از بین دانشگاه های رتبه برتر روسیه که در کنار معتبرترین و بزرگترین دانشگاه های بین المللی قرار دارند، دانشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

دانشگاه ها و مراکز آموزشی ایتالیا

کشور ایتالیا در اروپا بعد از انگلیس دارای بیشترین دانشگاه‌های ممتاز در سراسر دنیا می‌باشد. این کشور دارای 90 دانشگاه دولتی، خصوصی و همچنین دانشگاه‌هایی که دوره‌های مجازی برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهند، می‌باشد. بر اساس آمارهای به دست آمده در سال ۲۰۱۸، بیش از ۳۰ دانشگاه این کشور در رتبه کمتر از ۹۰۰ در بین دانشگاه‌های برتر سراسر دنیا قرار گرفته‌اند.

دانشگاه ها و مراکز آموزشی آلمان

اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید بدون شک باید با دانشگاه­ های این کشور بیشتر آشنا شوید پس تیم فرداد دانش پاسارگاد با هدف آشنایی هرچه بیشتر شما با دانشگاه ­های برتر آلمان این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده است.
 دانشگاه ­های آلمان هرساله در تمامی زمینه ­های تحصیلی در لیست برترین دانشگاه­ های جهان قرار دارند و بدون شک اسامی این دانشگاه ­ها به گوش اکثر علاقه­ مندان به تحصیلات عالی آشنا است. در این مقاله سعی کرده­ایم اطلاعات کافی برای آشنایی شما با دانشگاه ­های برتر آلمان را فراهم کنیم.

پیمایش به بالا