Search
Close this search box.
مهاجرت شغلی

مهاجرت شغلی

یکی از روش های مطمئن و پر سود برای مهاجرت، مهاجرت شغلی یا کاری است که از طریق آن فرد با پیدا کردن شغل در کشور مقصد، موفق به مهاجرت می شود. همچنین شما به دلیل داشتن شغل و درآمد از ابتدای ورود، نیاز به سرمایه اولیه و پشتوانه مالی چندانی نخواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت شغلی همراه موسسه فرداد دانش پاسارگاد باشید و با مشاورین ما تماس بگیرید.

مهاجرت شغلی و اقامت از طریق پیدا کردن کار 

ما در این صفحه قصد داریم در رابطه با مهاجرت کاری، انواع روش های آن و دریافت اقامت از طریق پیدا کردن کار برای شما بنویسیم. در این مسیر همراه ما باشید و تنها به فکر کار در خارج از ایران باشید که فرداد دانش پاسارگاد، حامی شما در این راه می باشد.

مهاجرت کاری و دلایل محبوبیت آن

یکی از روش های محبوب مهاجرت، مهاجرت شغلی است از دلایلی که مهاجرت کاری را به یکی از روش های مرسوم مهاجرت تبدیل کرده فرصت های شغلی بهتر، ارتقا سطح استاندارد شغلی، پیشرفت های شغلی و درآمد متناسب با تخصص، شایسته سالاری در محیط کار، بالا بودن سطح رفاه زندگی در سایر کشورها و … است.
از طرفی از آنجا که برخی از کشورهای پیشرفته دنیا به دلیل کمبود نیروی کار متخصص یا بالا رفتن سن افراد جامعه اقدام به پذیرش نیروی کار می کنند مهاجرت شغلی تبدیل به یک فرصت استثنایی برای علاقه مندان به مهاجرت شده است.
در مهاجرت شغلی صرف هزینه کمتر نسبت به روش تحصیلی و سرمایه گذاری باعث شده مهاجرت کاری یکی از روش های محبوب بین سایر روش ها باشد. همچنین شما می توانید هم اکنون از خدمات مشاوره ایی مهاجرت شغلی به آلمان را دریافت نمایید.

اقدامات لازم برای شروع مهاجرت کاری

قدم اول برای مهاجرت شغلی انتخاب کشور مناسب به عنوان مقصد است. شما برای این کار نیاز به دانستن قوانین کشور مقصد برای مهاجرت شغلی، مشاغل مورد نیاز، میزان دستمزد، شرایط بیمه و قرار داد ها، هزینه زندگی سطح رفاه و سایر موارد دارید.

در گام بعد شما نیازمند به دانستن مدارک لازم جهت مهاجرت به کشور مقصد هستید و اینکه بدانید برای مهاجرت کاری به کشور مورد نظر چه مراحلی را باید طی کنید که موفق به اخذ این گونه ویزا شوید. شما می توانید همه ی این اطلاعات را از طریق مشاوره های فرداد دانش پاسارگاد کسب کنید.

 

روش های مهاجرت شغلی

شما به سه صورت مهاجرت شغلی از طریق جاب آفر یا پیشنهاد کاری، جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار و اسکیل ورکر یا جذب نیروی متخصص می توانید برای مهاجرت کاری اقدام نمایید.
جاب آفر یا پیشنهاد کاری
در این روش شما دعوتنامه ای برای انجام همکاری از سمت کارفرما، شرکت یا موسسه ای دریافت می کنید که بر این اساس پس از تایید از سوی اداره کار یا مهاجرت امکان مهاجرت شما فراهم می شود.

جاب سیکر یا ویزای جستجوی کار

شما ازطریق این روش می توانید با دریافت ویزای مدت دار مثلا شش ماهه اقدام به جستجوی کار نمایید. به این صورت که در مدت زمان مشخصی در کشور مقصد در جستجوی کار و فرصت شغلی مناسب خود باشید و در صورت دریافت کار و بستن قرار داد ویزای شما به ویزای کاری تغییر پیدا می کند. در صورت پیدا نکردن کار در این فرصت مشخص، شخص متقاضی باید به کشور خود بازگردد.

اسکیل ورکر

کشور کانادا بر اساس امتیازاتی که به رشته ها و مهارت های مورد نیاز خود در ایالت های متفاوت می دهد اقدام به جذب نیروی کاری متخصص می نماید. که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران فرداد دانش پاسارگاد در ارتباط باشید. مشاوران ما با توجه به شرایط شما از جمله سوابق کاری و تحصیلی و سلیقه ی شما بهترین پیشنهادها و راهکارهای مهاجرت را برای شما خواهند داشت.

 

در ادامه می توانید بروزترین مقالات مرتبط با مهاجرت شغلی – کاری را بررسی و مطالعه نمایید :

بروزترین مطالب درباره مهاجرت شغلی و کاری

پیمایش به بالا