به دنبال شیوع ویروس کووید ۱۹و به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا پویش در خانه میمانیم راه اندازی شد.
یکی از دغدغه‌های مدرسان و مسئولان موسسه فرداد دانش، ایجاد خلل در برنامه‌های تحصیلی دانشجویان به علت تعطیلات و شرایط برنامه‌ریزی‌نشده است. برای فرداد دانش ، پوشش برنامه‌های تحصیلی تحت هر شرایطی اهمیتی قابل‌توجه دارد. با توجه به نفوذ بالای اینترنت در تمام جنبه‌های زندگی مدرن، می‌توان روی فضای مجازی به‌عنوان یک جایگزین قابل‌اتکا برای جلو بردن برنامه‌های تحصیلی حساب کرد که بر خلاف بسیاری از روش‌ها، کاملا دوسویه و تعاملی است و مدرس و دانشجو می‌توانند ارتباط لحظه‌ای با هم داشته باشند.

قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا

بدین منظور موسسه فرداد دانش در این شرایط قرنطینه خانگی تمهیداتی در نظر گرفته که دانشجویان از این فرصت استفاده نموده که از برنامه تحصیل و مهاجرت عقب نمانده .
موسسه فرداد دانش اقدام به برگزاری دوره پادفک مجازی به زبان ( روسی_انگلیسی ) همراه با ارائه مدرک رسمی از دانشگاه های معتبر روسیه نموده است.
پس از گذراندن این دوره دانشجویان می توانند وارد دانشگاه های علوم پزشکی روسیه که مورد تایید وزارت بهداشت ایران در سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ است بشوند.
پس از گذراندن این شرایط و بازگشت به روال سابق ،ادامه تحصیل در کشور روسیه می باشد.
لازم به ذکر است تدریس به صورت مجازی و ارتباط مستقیم با اساتید دانشگاه های روسیه است .

موسسه فرداد دانش برای مشاوره ۱۰۰ درصد رایگان جهت ثبت نام دردوره های مذکور و راهنمایی های مهاجرت در این شرایط کنونی کنار شماست.
با آرزوی سلامت و بازگشت روزهایی زیبا

 

موفقیت دانشجویان فرداد دانش پاسارگاد در آزمون ورودی دانشگاه های علوم پزشکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت و درمان در سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۰.