Search
Close this search box.

دانشجویان اعزامی

ما در تیم فرداد دانش پاسارگاد، با سالها سابقه در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور، افتخار می کنیم که می توانیم در این صفحه صحبت های دانشجویان عزیزی که توانسته اند به واسطه تلاش های شبانه روزی خودشان و کمک های ما به اهداف والای شان برسند را با شما به اشتراک بگذاریم.

با مطالعه منشور اخلاقی موسسه فرداد دانش پاسارگاد خواهید دید که اولین و آخرین اولویت ما خدمت رسانی به شما عزیزان است. تلاش ما همواره بر این بوده که جواب اعتماد  شما را با خدمت رسانی به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم و خوشحالیم که توانسته ایم توسط تیمی حرفه ای، کار آزموده و با تجربه، خدمات مربوط به مهاجرت تحصیلی شما عزیزان را به صورت تضمینی ارائه دهیم.

باید بدانید که خدمت رسانی تیم فرداد دانش پاسارگاد به عزیزانی که توسط تیم ما فرایند مهاجرت شان را به پایان می رسانند، با کسب پذیرش از دانشگاه مورد نظر به اتمام نمی رسد. همکاران ما در کشورهای مقصد حضور دارند و شما عزیزان در بدو رسیدن به این کشورها توسط تیم ما مورد استقبال قرار خواهید گرفت. اینگونه در زمان رسیدن به یک کشور ناآشنا احساس تنهایی نخواهید کرد و تیم ما در طول مسیر نیز در کنار شما خواهد بود تا بتوانید بدون نگرانی امور اولیه را انجام دهید و دوران تحصیل خود را به آسانی و بدون نگرانی شروع کنید.

تعدادی از دانشجویان اعزامی موسسه فرداد دانش

برای دیدن ویدیوهای بیشتر به پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

پیمایش به بالا