Search
Close this search box.

اعزام دانشجو

موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور

یک موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور، باید دارای شرایط و ویژگی‌های خاصی باشد؛ تا شما بتوانید با خیال آسوده مقدمات و فرآیند اجرایی اعزام خود را به آن بسپارید.

در این بخش به بحث اعزام دانشجو به کشور روسیه می پردازیم.

کشور روسیه هر ساله پذیرای بسیاری از دانشجویان خارجی، بخصوص از قاره آسیا است؛ که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند. روسیه با داشتن برترین دانشگاه‌ها و مراکز عالی آموزشی، یکی از کشورهایی است، که متقاضیان ادامه تحصیل و اعزام دانشجوی آن بسیار زیاد است.

طبق آمار در هرسال نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر اعزام دانشجو به روسیه برای ادامه تحصیلات گزارش داده شده است. برای علاقمندان و دانشجویان ایرانی تحصیل در مراکز آموزشی و دانشگاه های کشور روسیه یک گزینه مهم می باشد. زیرا کشور روسیه در مجاورت کشور ایران و ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور با برترین دانشگاه های جهان برابری می کند.

به همین علت دفاتر زیادی به عنوان موسسه اعزام دانشجو به روسیه در حال فعالیت هستند. به همین دلیل دقت در انتخاب موسسه با کیفیت و مناسب، امری حساس و تاثیرگذار در فرایند اعزام شما خواهد بود. تحصیل در روسیه فرصتی مناسب برای آشنایی با فرهنگ و تاریخ این کشور پهناور، برای دانشجویان فراهم می‌کند. دانشگاه‌های روسیه دارای سطح علمی بالایی هستند؛ و خوشبختانه اعزام دانشجو به روسیه و ادامه تحصیل در تمام رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی برای دانشجویان امکان‌پذیر است.

زمان تحصیل در رشته های پزشکی روسیه بین ۵ تا ۶ سال است که نسبت به کشور ایران این دوره ها کوتاه تر می باشد، که برای متقاضیان رشته پزشکی بهترین فرصت برای دریافت مدرک در کمترین زمان می باشد.

همین امروز با موسسه اعزام دانشجو به روسیه فرداد دانش تماس بگیرید. تلاش ما بر این است که تجربه خوب از تحصیل در کشور روسیه را برای شما رقم بزنیم. همکاران ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

چرا روسیه برای ادامه تحصیل؟

انتخاب کشور روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه تحصیل در تمامی رشته ها مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، مهندسی و هوا فضا و… یک گزینه مناسب برای تمام افراد علاقمند به ادامه تحصیل در خارج از کشور است. طبق روال تمام دنیا، در روسیه هم تحصیل در مقطع کارشناسی در   طول ۴ سال در رشته‌های غیرپزشکی و دندان‌پزشکی انجام می‌شود؛ و برای تحصیل در رشته‌های غیر‌پزشکی باید به زبان روسی مسلط باشید. در این زمینه نیز موسسه ما، به عنوان یک موسسه اعزام دانشجو به روسیه پیشنهادات ویژه‌ای برای شما خواهد داشت؛ که در صورت دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور از سمت موسسه ما، با آنها آشنا خواهید شد.

آموزش زبان روسی

به طور خلاصه افرادی که با زبان روسی آشنا نیستند؛ می‌توانند در دوره‌های کوتاه مدت که برای آموزش زبان روسی هست شرکت کرده، و بعد از آن وارد دانشگاه مورد نظر خود شوند؛ تا رشته تحصیلی مورد علاقه خود را دنبال کنند. جالب است بدانید که در این دوره‌های کوتاه مدت، مطالب دیگری هم درباره روسیه آموزش داده می‌شود؛ که ممکن است برای زندگی در این کشور  و ادامه تحصیلات مفید باشد.

مهم است بدانید که اعزام دانشجو به روسیه را، تنها با داشتن مدرک دیپلم می‌توان انجام داد. در نتیجه اعزام دانشجو و ادامه تحصیل پس از کسب ویزای دانشجویی و پذیرش در دانشگاه‌های روسیه برای علاقمندان امکان‌پذیر خواهد بود. اعزام دانشجو و ادامه تحصیلات در دانشگاه‌های روسیه نسبت به دیگر دانشگاه‌های معتبر در سایر کشورها هزینه بسیار بالایی ندارد؛ و می‌توان بدون دریافت بورسیه نیز، با هزینه‌ای معقول تحصیلات خود را تا دوره‌های عالی در کشور روسیه ادامه داد.

رشته های پزشکی و دندان پزشکی

یکی از نکات جالب دیگر درباره روسیه، این است که اعزام دانشجو به روسیه و تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور، در ایران طرفداران بسیاری دارد. زیرا تحصیل در این رشته‌ها در روسیه، به نسبت سایر کشورها هزینه پایین‌تری دارد.

پیمایش به بالا