Search
Close this search box.
موسسه معتبر اعزام دانشجو به خارج از کشور
Picture of فرداددانش پاسارگاد

فرداددانش پاسارگاد

موسسه معتبر اعزام دانشجو به خارج از کشور

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پذیرش دانشگاه پزشکی روستوف – بخش دوم

تبدیل شدن به یک دکتر موفق رویایی است که دانشجویان به دنبال تحقق بخشیدن آن هستند، ولی اینکه در کدام دانشگاه تحصیل کنید دغدغه افراد بسیاری است. ما در این مقاله به ادامه بررسی یکی از برترین دانشگاههای پزشکی برای تحصیل در روسیه می پردازیم، تا راهنمایی باشیم برای هر آنکه آرزوی رسیدن به موفقیت دارد :

دانشگاه پزشکی روستوف سالانه به بیش از 5000 تا 7000 دانشجو خدمات ارائه می‌دهد، در دوره‌های آموزشی و بازآموزی حرفه‌ای متخصصان، هر ساله بیش از 650 نفر تحت عنوان کارآموز، مقیم، در مقطع تحصیلات تکمیلی آموزش داده می‌شوند. این دانشگاه پزشکی دارای شورای هماهنگی برای آموزش حرفه‌ای دوره‌های کارشناسی ارشد فدرال جنوبی است. در کالج به طور گسترده‌ای از تکنولوژی‌های آموزشی مدرن، از جمله تکنولوژی کامپیوتری استفاده می‌شود.

دانشگاه دارای 91 گروه می‌باشد که بیش از 800 نفر کارکنان آموزشی، بیش از 130 پزشک و حدود 500 استاد دارد. این دانشگاه پزشکی در زمینه تحقیقات و فعالیت‌های بالینی و 31 آکادمی فعالیت دارد و عضو آکادمی علوم پزشکی روسیه است. 52 تن از استادان این دانشگاه اعضای آکادمی بین المللی، 9 کارمند آن جز دانشمندان برگزیده روسیه، 26 دکترای افتخاری فدراسیون روسیه و 10 تن از کارمندان افتخاری مدرسه عالی فدراسیون روسیه هستند.

این دانشگاه دارای کلینیک بالینی خود است که دارای 1000 تخت می‌باشد، و جدا از این، پایگاه خاص خود را در بزرگترین بیمارستان‌های شهر دارا می‌باشد، که دانش آموزان را قادر می‌سازد دانش و مهارت‌های عملی را کسب کنند. ساختمان‌ها و کلینیک‌ها دانشگاه پزشکی روستوف با تجهیزات و دیگر وسایل مدرن به روز شده است. 63 گروه در آن وجود دارد، 27 مورد از آنها در بهترین کلینیک‌های بالینی شهر پایگاه دارند و بیش از 150 موسسه تحقیقاتی و آموزشی در خدمت RSMU می‌باشند. امروزه دانشگاه پزشکی دارای ساختمان‌های آموزشی، درمانگاه‌ها و گروه‌ها، موسسات و دانشکده‌های مدرن با تجهیزات مدرن پزشکی برای تشخیص و آموزش متخصصان واجد شرایط می‌باشد.

نام چشم پزشکان برجسته، ترامولوژیست‌ها، مورفولوژیست‌ها، ایمونولوژیست‌ها، ارتوپدها، متخصصین قلب، فیزیولوژیست‌ها، متخصصان اورولوژی، نفرولوژیست‌های این دانشگاه پزشکی در سراسر جهان شناخته می‌شود.

 

علوم و فعالیت‌ها:

کارهای علمی به صورت سازمان یافته و هماهنگ با فعالیت‌های علمی و پژوهشی در قالب گروه‌ها و دوره‌ها اجرا می‌شود. آزمایشگاه مرکزی تحقیقات علمی CSRL به طور موثر در طیف گسترده‌ای از موضوعات بیوشیمی، مولکولی ژنتیکی، مورفولوژیکی، در حال انجام مطالعات میکروبیولوژیکی است.

این دانشگاه دارای موسسه علمی و تحقیقاتی ایمونولوژی می‌باشد و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی موسسه علمی و تحقیقاتی اورولوژی و مغز و اعصاب و همچنین مرکز انطباق انسان دوستانه و ارتباطات بین المللی مرکز HAIC تحت نظر شعبه جنوبی فرهنگستان روسیه و آموزش و پرورش است. تحقیقات علمی در 5 زمینه علمی مقدماتی انجام می‌شود: مشکلات پزشکی بیولوژیکی؛ مشکلات زیست محیطی بهداشتی (محیط زیست و سلامت) حفاظت از سلامت عمومی؛ کار علمی و سازمانی در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان زنان، مادران و بیماری‌های عمده کودکان، کار علمی و سازمانی برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های نیازمند به جراحی، کار علمی و سازمانی برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های عمده داخلی. ما 11 کمک مالی بین المللی در طول پنج سال گذشته دریافت کرده‌ایم. موسسه اعزام دانشجو به روسیه فرداد دانش در تلاش است تا با فرستادن دانشجویان به این دانشگاه از تجربیات و دانش این دانشگاه استفاده ببرند.

ما دارای 4 کمیته نظارت بر پایان نامه و رساله دکتری برای دفاع هستیم.

دانشگاه علوم پزشکی دولتی روستوف توسعه همکاری‌های علمی بین المللی با بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، بلغارستان، اوکراین، ارمنستان، مولداوی و سایر کشورها و تبادل هیات علمی، دانشجویان، معلمان، متخصصان مجرب و شرکت در کنفرانس‌های علمی بین المللی و کنگره را امضاء کرده است.

دانشگاه پزشکی دولتی روستوف عضو مرکز علمی شمال قفقاز و رئیس گروه پزشکی آن است. در سال‌های اخیر یکپارچه سازی خودکار بسیاری از گروه‌های تشخیصی و پزشکی دانشگاه، به ما امکان تمرکز و استفاده از کارکنان، تجهیزات پزشکی، بهبود کیفیت کار در هر یک از واحدهای ساختاری و تکنولوژی پزشکی تشخیصی را داده است.

مدیریت تاکید خاصی بر روند آموزشی در دانشگاه داشته است. امروزه ما فرم‌های تعاملی پیاده سازی آموزشی و روند کامپیوتری از آن را ارائه می‌دهیم. بهترین استادان و پزشکان این دانشگاه فرصت شرکت در دوره کارآموزی در کلینیک‌های پزشکی و دانشگاه‌های اروپا را دارا می‌باشند.

اداره دانشگاه به طور فعال و موثر مشغول توسعه و اجرای برنامه‌های مدرن توانبخشی پزشکی اجتماعی کودکان و نوجوانان در بهداشت و درمان عملی است. بر اساس تحقق وظیفه آموزشی، پروژه‌های ملی در حوزه پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی برای منطقه روستوف و کل منطقه قفقاز در اولویت هستند که با موفقیت در دانشگاه پزشکی ما انجام شده‌اند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهیدx
پیمایش به بالا