مزایای انتخاب آموزش بین‌المللی

تحصیل در خارج از کشور و مزایای آن

تحصیل در خارج از کشور ، زاویه دید شما را تغییر می‌دهد و ممکن است طرز نگاه‌تان به همه‌ی چیزهایی که قبلا بدیهی می‌پنداشتید را به کل دگرگون کند. گرچه رفتن به دانشگاه در کشور خودتان، مزایای زیادی دارد، اما آیا تا به حال به طور جدی به گرفتن مدرک کارشناسی خود در یک کشور خارجی فکر کرده‌اید؟

درباره  چرا باید خارج از کشور تحصیل کنیم؟  بیشتر بخوانید.

 

شما باید به طور جدی در این مورد فکر کنید و اگر تصمیم به تحصیل در خارج از کشور گرفتید، بدون اینکه شک به خود راه دهید، برای انجام مقدمات آن پیش بروید و برای مشاوره تحصیل در خارج از کشور اقدام نمایید. معمولا دانشجویان از سراسر جهان، آموزش عالی بین‌المللی را در مقطع کارشناسی دنبال می‌کنند، یعنی درست بعد از تمام شدن دبیرستان؛ در حالی که خیلی‌های دیگر نیز هستند که تصمیم می‌گیرند مدرک کارشناسی خود را در کشور خودشان بگیرند و برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد به خارج از کشور بروند.

روسیه با در بر داشتن دانشگاه ها و موسسات عالی رتبه، در آموزش افراد پیش قدم می باشد پس دانشجویان بین المللی تحصیل در روسیه را الویت اول خود قرار می دهند.

تحصیل در خارج از کشور آن هم در مراحل ابتدایی، هم اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد و هم شما را قوی‌تر می‌کند. به عنوان یک دانشجوی خارجی، شما باید یاد بگیرید همه‌ی کارهای معمول‌تان را خودتان انجام دهید، مانند باز کردن حساب بانکی، پرداخت صورتحساب‌ها و خرید مواد غذایی.

اگر زبان کشور مقصد را هم ندانید، باید ساعت‌ها صرف فهمیدن حرف مردم آن کشور و فهماندن حرف خودتان به آنها بکنید. گرچه این مسائل واقعا چالش‌برانگیز هستند، اما شما را مستقل‌تر خواهند کرد و شخصیت کلی شما را بهبود می‌بخشند. در این راه مهارت‌هایی فرا خواهید گرفت که شما را یک سر و گردن بالاتر از همسالان خودتان قرار می‌دهد.

تحصیل در خارج از کشور شما را از بسیاری جهات مورد آزمایش قرار خواهد داد. شما را با یک نظام آموزشی کاملا متفاوت سروکار خواهید داشت. وقتی در خارج از کشور تحصیل می‌کنید، دیگر در خانه خود نیستید. به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی، باید دوستان جدیدی پیدا کنید. وقتی با افرادی با پیشینه‌های مختلف آشنا شوید، نسبت به تفاوت‌های اجتماعی، قومی، ملی و حتی مذهبی باز تر خواهید بود و دیدگاه شما نسبت به روابط، حرفه و ایدئولوژی‌هایتان بسط پیدا می‌کند. علاوه بر این، این موضوع به جنبه‌ای حیاتی از رشد شخصیتی شما تبدیل می‌شود.

تحصیل در خارج از کشور به معنای سفر بیشتر نیز هست. اگر بتوانید برای خرج و مخارج زندگی‌تان بودجه‌بندی کنید، حتی می‌توانید بیشتر هم سفر کنید و شهرها و مقاصد گردشگری محلی را ببینید. علاوه بر این، تحصیل در خارج از کشور به معنای یادگیری و مهارت پیدا کردن در یک زبان خارجی و کسب مهارت‌های بیشتر برای نیروی کار جهانی و مهم‌تر از آن، صرفه‌جویی در وقت و پول در دراز مدت است.

اگر شما هم رویای تحصیل در خارج از کشور را دارید، تامل نکنید و الان با موسسه اعزام دانشجو به روسیه ، فرداد دانش، رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x